HDD 3,5" Western Digital Purple 1TB SATA III, 5400 ot/min, 64MB cache

Výrobce:
Western Digital
Katalogové číslo:
WDGWD10PURZ
Záruka:
2 roky
Skladem

1 582 Kč
Cena včetně DPH a PHE
ksPopis zboží

Provedení jednotky: interní
Provedení disku ("): 3,5
Kapacita disku: 1TB
Otáčky pevného disku (ot/min): 5400
Typ pevného disku: HDD
Vyrovnávací paměť (MB): 64
Rozhraní: SATA III

Úložiště bez kompromisů
Vytvořeno pro nepřetržitě spuštěné systémy s vysokým rozlišením. Disky WD Purple jsou optimalizované pro dohledové systémy – podporují pracovní zatížení až 180 TB/rok a až 64 kamer. Disky WD Purple s kapacitou 1 TB využívají nástroje systémové analýzy Deep Learning, pokud jsou zapojené do systému NVR podporujícího umělou inteligenci. Nabízejí také vyšší schopnost pracovního zatížení, až 360 TB/rok, stejně jako 16 kanálů umělé inteligence pro účely systémové analýzy.Disk pro každý úkol
Disky WD Purple jsou navrženy pro extrémní potřeby nepřetržitých dohledových systémů ve vysokých teplotách.

Výkon, kterému můžete věřit
Disk WD Purple od světového lídra v odvětví úložišť zajišťuje kvalitní přehrávání videa vždy, když je ho nejvíce potřeba.

Rozšiřte své zorné pole na 64
Disky WD Purple jsou optimalizovány pro podporu až 64 kamer a nabízejí vám tak flexibilní možnost upgradování nebo rozšíření bezpečnostního systému.

Plynulá integrace
Díky celé řadě prvotřídních podporovaných zařízení a čipových sad si můžete být jisti, že jste našli konfiguraci a kompatibilitu, která je pro váš systém NVR ta pravá.

Méně je více
Nízká spotřeba energie je v prostředí nepřetržitého provozu s vysokou teplotou zásadní. Technologie IntelliSeek pomáhá redukovat poškození v důsledku okolního hluku a vibrací.

Navrženo pro dohledové systémy
Disk WD Purple je určený pro bezpečnostní systémy DVR i NVR a je kompatibilní se systémy od mnoha předních výrobců dohledových a bezpečnostních systémů. Můžeme vám pomoci najít perfektní úložiště pro váš systém.

3letá omezená záruka
Každý disk WD Purple se dodává s 3letou omezenou zárukou, takže se na úložiště svého dohledového systému můžete spolehnout.

Jaký je rozdíl mezi stolním diskem a diskem WD Purple?
Disk WD Purple je určený zejména pro řešení dohledových systémů DVR a NVR s nepřetržitým provozem a je optimalizovaný technologií AllFrame™ pro zajištění přehrávání a výkonu systému.

Disky WD Purple podporují až trojnásobné pracovní zatížení v porovnání se stolními disky a zvládají tak lépe zpracovávat vyšší nároky dohledových systémů využívajících video.

Disky WD Purple jsou navrženy pro dohledové systémy v domácnostech, domácích kancelářích a malých firmách vybavených až 64 kamerami s vysokým rozlišením.

Technické specifikace
• Kapacita: 1 TB
• Rozhraní: SATA 6 Gb/s
• Provedení: 3,5"
• Rychlost disku: 5 400 ot./min
• Vyrovnávací paměť: 64 MB


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.450
Výška (cm): 14.70
Šířka (cm): 10.16
Hloubka (cm): 2.61

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.455
Výška (cm): 3.50
Šířka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 15.10
EAN: 8592457120902

Záruční doba: 36 měsíců


Alternativní zboží