Autožárovky Osram 12V H4 60/55W P43t 2ks Cool Blue Xenon Effect 4200K

Výrobce:
OSRAM
Katalogové číslo:
HBC64193CBBOX
Záruka:
2 roky

417 Kč
Cena včetně DPH a PHE

Toto zboží již neprodáváme. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Typ: H4
Odstín světla: modrobílý

Žárovka Osram COOL BLUE svítí až o 20% více než běžná halogenová žárovka a dává světle modrobílé světlo o teplotě 4200K. Dokonalá estetika v čirých světlometech!

Výhody:
* dává nápadné namodralé světlo více bezpečí a nabízí uvolněnou atmosféru za jízdy
* moderní světle modrobílé světlo (o teplotě 4200K - podobné xenonovým výbojkám)
* až o 20% více světla ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami
* optimalizovaný design se stříbrným vrchlíkem
* ideální pro použití v čirých světlometech
* splňuje přísné požadavky na kvalitu německých výrobců automobilů

Výrobky série COOL BLUE je možné bez problémů nainstalovat a v rámci Evropy jsou bez omezení povoleny (také podle StVZO). Zřídka se stává, že módní trend tak pozitivně působí na bezpečnost silničního provozu.

O firmě Osram:
* Osram vyrábí velkou část svých autožárovek pro skupinu nejnáročnějších a nejkritičtějších zákazníků na světě. Jde o největší mezinárodní firmy automobilového průmyslu. Pod tlakem ostatních firem na trhu a stále nových a přísnějších bezpečnostních požadavků kontrolují velké automobilky své dodavatele součástek a příslušenství stále se stoupajícími nároky na kvalitu a výkon, a to se týká především oblasti osvětlení. Když výrobce autožárovek v souladu s těmito podmínkami dokáže rok od roku polovinu všech celosvětově vyrobených osobních automobilů vybavovat světelnými zdroji, vypovídá to víc o kvalitě těchto výrobků než všechna slova.
* Osram je v celosvětovém měřítku na vedoucí pozici v oblasti světelných zdrojů pro automobily a dodavatel originálních dílů všech výrobců žárovek a světlometů pro automobily.
* Osram vyrábí také žárovky pro trh s náhradními díly ve stejné kvalitě, podle stejných norem a podle stejné specifikace a požadavků výrobců nákladních automobilů, jaké se dodávají pro montáž nových vozů.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.097
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.125
Výška (cm): 5.00
Šířka (cm): 11.00
Hloubka (cm): 11.20
EAN: 4052899413108

Záruční doba: 24 měsíců

Autožárovka Osram COOL BLUE svítí nápadným modrobílým světlem,které vydává až o 20% více světla než halogenové žárovky. Typ H4, 12V, 60/55W, P43t. 2ks v balení.


Alternativní zboží